четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ВИДЕО: Обожавателка фрли вештачка нога на сцена

вештачка-нога

Поврзани вести

На концерт на Блоби Вилијамс една обожавателка од првите редови на публиката на налив на емоции ја фрли својата вештачка нога на сцената.

Хедер Бест се прослави со своето аматерско видео. Таа била толку возбудена што ја фрлила својата вештачка нога на сцената. И покрај ситуацијата, концертот продолжил.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести