вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Обожавателките го нападнаа Даниел

dddaniel

Поврзани вести

Скромен и шармантен, Даниел Кајмакоски вчера одвои време да се дружи со македонските обожавателки во градскиот парк во Скопје.

Многу емоции, прегратки, дури и солзи…Погледнете ја атмосферата!

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести