среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ВИДЕО: Од ова видео ќе ви смрзне крвта!

2

Последни вести

Ако сакате да ги прошетате најдалечните делови на највисокиот планински венец на светот, ова е единствениот пат.

Возењето низ планината дефинитвно е возбудливо исто како и искачувањето. На видеото воедно се гледа колку навистина е опасен патот околу Хималаите.

Најчитани вести