четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Видео од полициската акција во Куманово

akcija

Последни вести

На оваа видео снимка објавена од Министерството за внатрешни работи можете да видите дел од полициската акција спроведена во кумановската Дива населба.

Погледнете…

Најчитани вести