сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Од старите папучи направете оригинални сандали

sandali-1

Поврзани вести

Погледнете како од старите папучи што ви здодеале да направите оригинални сандали што ќе ги обожавате. Бидете креативни, изгледајте оригинално.

Најчитани вести