понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Одење „преку небото“, луд потфат вреден за почит

јаже

Последни вести

Тео Тансон постави нов рекорд одејќи на половина километар долго јаже над пустина во Јута.

Најверојатно се работи за нов светки рекорд.

Тој помина 500 метри преку јаже на неверојатна висина, што е навистина потфат за восхит.

Погледнете….

Најчитани вести