петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Видео: Одржан собир на суперавтомобили во Холандија

fer1

Последни вести

Собир на суперавтомобили беше одржан во Холандија, а како што можетѕе да видите на видеото, голем број на суперавтомобили се појавија

Уживајте

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести