четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Охрид под снежна покривка

???????????????????????????????

Последни вести

Врнежи до снег, утринава го зафатија Охрид, објавува порталот Охрид1, пренесува Нетпрес.

Според информацијата, температурата во градот е околу нулата, а снегот ги обелил покривите на куќите.

???????????????????????????????

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести