петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ВИДЕО: Олимпиското село во Сочи – секс на секое ќоше

soci-seks

Поврзани вести

Се работи за видеоприлог на интернет портал за измислени вести, но она што го направиле не може да биде далеку од вистината бидејќи е познато дека Олимписките игри се место каде „паѓа“ и најмногу секс на еден спортски собир.

Не е за помлади од 18 години.

Olympic Village Tour: See Where The Athletes Live, Train And Fuck Each Other

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести