среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 45

ВИДЕО: Останал да виси гол на клима откако сопругот на љубовницата се вратил ненајавен

Овој човек останал да виси гол на клима уред на неколку десетици метруи височина во обид да се сокрие од сопругот на љубовницата.

gol-na-klima

Последни вести

Овој човек останал да виси гол на клима уред на неколку десетици метруи височина во обид да се сокрие од сопругот на љубовницата.

Се смета дека мажот побегнал преку противпожарните скали, откако сопругот на неговата љубовница се вратил дома ненајавено. Тој бил снимен како безнадежно виси на клима уредот во обид да ја сокрие аферата.

Видеото објавено на видео сервисот Лајв Лик по се изгледа е снимено во Кина. Погледнете за што се работи:

Најчитани вести