петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО)Освета, претепана жена на сред улица заради неверство

512912_zena-iz-kine-foto-print-screen-youtube-what_ff

Последни вести

Една жена од Кина е јавно понижена на улиците на градот Џинан во источната провинција Шандонг кога женска банда ја соблекла полугола и ја тепала пред случајните минувачи. Наводно, оние што ја нападнале се пријателки на сопругата на нејзиниот љубовник.

Трите жени облечени во мини здолништа , потпетици и шорцеви најпрво и ја земале ташната, а потоа ја нападанле. Потполно изгубиле контрола и бесчувствително ја шамарале и удирале.

Во еден момент на несреќната жена и излегле градите но напаѓачките дивјачи ја удирале на под.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести