понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

ВИДЕО: Освежувачки и здраво!

kocki-mraz

Поврзани вести

Коцките мраз се задолжителен додаток на сите летни пјалаци. Доколу сакате да ги направите вашите коцки мраз  несекојдневни, еве еден интересен предлог.

Послужете лимонада или некој друг освежителен пијалак со коцки мраз полни со овошје.

Најчитани вести