вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Отворете го пивото со обична хартија!

pivo-foto-youtube-1406236140-540229

Последни вести

Пивото ви се смешка, а вие немате отворач? Има решение, секако без кршење на вашите заби. Оволно е да имате хартија.

Свиткајте ја хартијата како што е презентирано на видеото. Хартјата ќе биде толку цврста така што тапата ќе летне посилно отколку на пример ког користите запална.

Погледнете и уверете се!


Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести