вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 53

ВИДЕО: Ова дефинитивно е најлошата женска фризура

Секоја жена има мигови кога едноставно го мрази она што фризерот ќе им го направи со косата, но верувајте дека вашњето лошо искуство најверојатно не е полошо од ова.

frizura

Поврзани вести

Секоја жена има мигови кога едноставно го мрази она што фризерот ќе им го направи со косата, но верувајте дека вашњето лошо искуство најверојатно не е полошо од ова.

Видеото што страницата „Barbershapp“ го објави на Фејсбук за кратко време стана мошне популарно, а интернетот речиси никогаш не би толку многу сложен околу една работа – тоа е најлошата фризура што ја виделе.

Моделката Јулија Андрееве трпеливо седи додека фризерката Алеона Старзхинскаја го претставува новиот трент. Фризурата во најмала рака е необична, а дека никогаш нема да стане тренд станува јасно од големиот број негативни коментари.

Инаку, моделката славела роденден и сакала да го прослави со бричење на главата. Но пред да го направи тоа, тие ја искористиле приликата за да го претстават новиот тренд.

Погледнете сами за што се работи.

Најчитани вести