вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Ова е чудо од бебе

Чудата навистина постојат.

babymiracle

Поврзани вести

Ова бебенце е до огромна желба за живот!

Малата Џунипер Френч се родила во 23-та недела и тежела само 570 грама, а лекарите не давале речиси никаква надеж дека ќе преживее.

Нејзината силна волја ја оддржала во живот.

Утре Џунипер ќе наполни три години и таа е навистина доказ дека чудата постојат насекаде околу нас.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести