петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 37

ВИДЕО: Ова е најгледаниот млад пејач

ImageHandler

Последни вести

Овој млад пејач дефинитвно се разликува од сите останати! Неговото видео тана вистински хит за кратко време, иако не пее толку добро…

Не е чудно талентираните за музика да се снимаат додека изведуваат нешто, но ова дете доби еден милион прегледи бидејќи на крај приреди и мало изненадување.

Не заборавајте ги марамчињата, тој очигледно ги заборавил. Сепак секому може да му се случи незгода токму кога не треба. 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести