вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Ова е најголема забава на плажа

plaza-zabava

Поврзани вести

Најголемата забава на плажа годинава се одржа на бреговите во Португалија.

Околу 75.000 луѓе биле присутни и уживале во сонцето и музиката на дводневната забава на плажата Figueira da Foz.

Публиката уживала цели два дена и две ноќи во настапите на DJ’s Martin Solveig, Robin Schulz, Michael Calfan, Dubvision, DJay Rich and André Henriquesа.

Уживајте!

Најчитани вести