вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ВИДЕО: Ова езеро ќе ве проголта за миг

livinglake

Поврзани вести

Мистериозно езеро со огромен вртлок и жива песок во средината е навистина голема опасност за капачите во Русија.

Ова езеро за миг може да ве проголта. Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести