сабота, 25 март 2017  |  Вести денес: 24

ВИДЕО: Ова куче обожава да го масираат

kuce-masazza

Поврзани вести

Речиси и да нема човек што не сака добра масажа за опуштање, но по се изгледа тоа не е така само со луѓето – ова куче обожава кога добива целосен третман.

Ова видео објавено на Фејсбук е прегледано повеќе од 100.000 пати, погледнете колку ова куче ужива кога неговиот сопственик му дава добра масажа.

Најчитани вести