четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ВИДЕО: Ова момче не очекуваше дека овој скок ќе му биде последен

vodopad

Поврзани вести

Младо момче почина откако скокна од водопад во Јајце, БиХ.

Неговиот скок за жал заврши трагично. Оние кои го придружувале направиле и видео снимка од скокот, за кој тој не ни помислувал дека ќе му биде последен.

Погледнете…

Најчитани вести