петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 62

ВИДЕО: Ова момче е вистинска атракција на плажа

momce.jpg500

Поврзани вести

Ова момче не невден талент. Додека се одмора на една егзотична плажа тој реши да ги покаже своите вештини, а со тоа стана вистинска атракција, и тоа не само кај присутните.

Тој без престан прави салто наназад и тоа со огромна брзина, а неговиот тлент за кратко време го дознаа многумина бидејќи оваа снимка за кратко време го обиколи светот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести