среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ВИДЕО: Ова најверојатно е најпаметното куче на светот

kuce

Поврзани вести

Кучево нема нешто што не разбира.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести