среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Ова се најхит изјави на демонстрантите

izjaviiiiiiiiii

Последни вести

Некои и од камперите пред Владата на Република Македонија, како и некои од оние што излегоа да изразат поддршка на големиот граѓански собир организиран од ВМРО – ДПМНЕ со своите изјави дадени за медиумите станаа вистински хит на социјалните мрежи.

Во продолжение проследете некои од нив во приложеното видео.

Најчитани вести