сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Ова се случува кога ќе споите идиот и кондом

kkk

Последни вести

Видео снимки како оваа настануваат кога на идиот ќе му дадете кондом.

Да претпоставиме дека момчево знае како се употребува кондомот. Се снимал додека го ставил презервативот на глава и започнал да дува со носот се додека истиот не пукнал.

Иако тој мисли дека е интересен видеото е ништо повеќе од дебилно…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести