петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Ова видео ќе ве стопи!

bliznacinja

Последни вести

Соња Рошел од Франција снимла видео снимка која ќе го стопи вашето срце. Таа ги снимала близначињата уште пред да се родат, а продолжила и потоа, со цел да покаже технка за капење.

Никој не може да остане рамнодушен на ова видео.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести