понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

ВИДЕО: Оваа бабичка го „запали“ интернетот со својот танц

Оваа бабичка е пример како се готви и се забавува истовремено.

tanc

Поврзани вести

Оваа видео снимка за кратко време стана вистински хит на Интернет.

Воедно меѓу другото истото е и доказ за тоа колку можеме да се забавуваме додека готвиме или додека ги извршуваме домашните обврски.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести