понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Оваа девојка ги наполни гаќите среде емисија во живо

sram500

Последни вести

Нема човек на кого не му се случила барем една непријатност на јавно место, но повеќето барем имале среќа тоа да не биде снимено со телевизиски камери, за разлика од оваа девојка.

За жал, оваа девојка не можеше да издржи па ги наполни гаќите среде јавување во живо. Репортерката беше упорна со поставувањето прашања иако девојакта ја предупреди дека ситуацијата е критична.

Најчитани вести