среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Оваа девојка стави цела краставица во уста!

KRAST

Последни вести

Оваа девојка смета дека има посебен талент бидејќи може во својата уста да стави цела краставица.

Видеото кое стана хит на Интернет го објави корисник кој редовно прикачува смешни ситуации на Јут јуб.

Погледнете го нејзиниот „талент“…

 

Најчитани вести