среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 14

ВИДЕО: Оваа „домаќинка“ би ја посакал секој маж

br

Последни вести

Оваа девојка се вика Џен, има 24 години, не зборува англиски и обожува да готви.

Голема е веројатноста дека нема да разберете ниту еден збор, исто како и ние. Но тоа не е ни важно во овие околности…

 

Најчитани вести