понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ВИДЕО: Овцата која мисли дека е куче ќе ве насмее до солзи

Untitled20

Последни вести

Овцата по име Пет пораснала со четири шкотски овчари. Овие животни толку многу се зближиле, што буквално станале семејство, а овцата се чувствува како нивен рамноправен член.

Погледнете…

Најчитани вести