четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Овие дечиња се „мајстори“ за салса

d

Последни вести

Дечињата од оваа видео снимка поседуваат неверојатен талент и за кртко време станаа хит на интернет.

Тие танцуваат салса, а со својата изведба буквално го импресионираа светот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести