петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ВИДЕО: Овој бездомник ќе ве воодушеви!

video-ovoj-bezdomnik-kje-ve-voodushevi

Последни вести

Еден бездомник од Флорида за само еден ден стана вистинска сензација на интернет, откако беше објавена оваа видео снимка.

Имено, неколку случајни минувачи не можеле ниту да претпостават што ќе следи откако тој седнал на клавирот.

Сите останале вџашени затоа што се покажа дека тој е вистински виртуоз!

Голем дел од нив, веднаш ги извадиле камерите и мобилните телефони и почнале да снимаат затоа што неможеле да им веруваат на сопствените очи и уши.

Ова видео е доказ дека за книгата никогаш не треба да се суди според корицата. Погледнете!

Најчитани вести