вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Овој Босанец ги насмеа пријателите и во најтешките мигови

bih

Поврзани вести

И во најтешките мигови, Босанците умеат да се пошегуваат! Еден Босанец облекол костим за капење и влегол да плива во надојдените води, со цел да ги насмее пријателите.

Иако се справуваат со тешките последици предизвикани од поплавите, овие млади момиња не дозволиле водата да ги депримира.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести