петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ВИДЕО: Овој човек може да ги спои своите рамена

aaaaaaaaa

Последни вести

Верувале или не, индиецот Рамехар може да ги спои своите рамена.

Тој има срушено неколку бизарни рекорди. Вежба секојдневно најмалку четири часа за да остане флексибилен.

Тој може да ја свитка левата рака зад вратот и со неа да го допре своето лево уво.

Рамехар често настапува низ Индија, а своите точки ги изведува и во Италија.

Најчитани вести