недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 34

ВИДЕО: Овој човек ќе ви го направи денот!

chas-fitnes

Поврзани вести

Овој човек дефинитивно ќе ве расположи и ќе ви го разубави денот. Погледнете само како се забавува на часот по фитнес.

Се што може да кажеме е дека овој човек не дозволи неговата прекумерна тежина да го држи настрана. Всушност тој по се изгледа се забавува како никогаш до тогаш. Цело време додека трае музиката тој не застанува со вежбите, единствено што може да му се замери е тоа што можеби не успеа цело време да го држи ритамот.

Погледнете го видеото!

Најчитани вести