понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

(ВИДЕО) Овој тунел води право кон пекол

tunel

Последни вести

Овој канализациски тунел кој се наоѓа во Охајо, со години беше место за собирање на сатанистички групи. Мештаните веруваат дека тие успеаја да го отворат овој пат до пеколот.

Иако секој нормален би помислил дека овде нема ништо, но жителите на местата во околината тврдат дека навечер од ова место се слушаат крици.

Режисерот Дејвид Скот кој се занимава со снимање на паранормални филмоци, не поведе во внатрешноста на овој тунел за кој се смета дека води кон пекол.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести