петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 35

Видео: Пародија на роденденската забава на „Дајнерс“

zaev

Последни вести

По објавената видео снимка од роденденската прослава на „Дајнерс“ на социјалните мрежи се појави пародија, за тоа како лидерот на опозициската СДСМ, Зоран Заев го доживува новиот театар.

Погледнете:

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести