недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Пеењето на ова девојче ќе ви го разубави денот

Untitled66

Последни вести

Таткото ја замоли две годишната Џоси да ја запее “Old MacDonald Had A Farm” пред неговата камера. Малечката не само што пееше, туку ги имитираше сите животни.

Најчитани вести