четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ВИДЕО: Пејачка сними спот со голи гради во црква на Косово

p

Поврзани вести

Косовска пејачка сними спот со разголени гради во православна црква на Косово.

Српската јавност е шокирана и изреволтирана од најновиот спот на пејачката Ера Итрефи, каде таа гола танцува во православната црква Христос Спасителот во Приштина.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести