недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Пензионер во автобус на ЈСП си запеа од мерак

video-dedo

Поврзани вести

Дедото од видеото постирано на Јутјуб не намера да го заборавиме инцидентот со тепачката меѓу пензионери во автобус на ЈСП кога компири летале на сите страни. Снимениот пензионер си пее од мерак и им го разубавува денот на сите сопатници.


 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести