петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 53

ВИДЕО: Пет начини како да ги наместите врвките и да ги освежите патиките

За вашите патики или чевли да добијат целосно поинакив изглед ќе биде доволно само на поинаков начин да ги наместите врсвките.

patiki-vrvki

Поврзани вести

За вашите патики или чевли да добијат целосно поинакив изглед ќе биде доволно само на поинаков начин да ги наместите врсвките.

Постојат неколку начини на кои што можете да ги наместите врвките и тоа може да биде мошне занимлив моден детал. Исто така, местењето на врвките може да биде забавно, а вашите чевли или патики ќе добијат поинаков изглед.

Погледнете неколку нови начини како да ги наместите врвките…

Најчитани вести