среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 40

Видео: Пијан Индиец со сатар во рака ја прошетал сопругата низ село

40740

Последни вести

Пијан Индиец вооружен со сатар ја натерал несреќната жена гола да мине преку каналот, а потоа и низ целото село. Мажот ги напаѓал сите кои се обидувале да и пријдат на жената.

Тортурата на несреќната жена траела околу еден час. Мештаните повикале полиција, и Нарашимул набрзо бил уапсен, пренесува LiveLeak.

Се претпоставува дека пијаниот Индиец се решил на ваков чекор само поради банална расправија со својата сопруга.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести