четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 52

ВИДЕО: Пијан Русин сака да биде Тарзан!

tarzan_by_saadchisty-d30sk1o

Последни вести

Интернетот дефинитивно не би бил она што е денеска да не беа Русите, и тоа особено оние пијаните.

На оваа видео снимка може да се забележи како еден пијан Русин кој едвај стои на нозе сака да биде Тарзан. Тој скокна во вода и ги насмеа пристуните пријатели.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести