петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ВИДЕО: Пијана Англичанка орално задоволува мажи за пијачка од 3 евра

c

Поврзани вести

Оваа видео снимка на која се гледа како пијана Англичанка оди од маж на маж и орално ги задоволува за да добие бесплатна пијачка од три евра го шокираше светот.

Инаку, ова е мамадинга- игра каде некои барови ги поттикнуваат девојките да имаат секс во замена за бесплатна пијачка. Градоначалникот на Палма де Мајорка Мануел Ониева нареди полициска истрага поради мамадингата во баровите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести