сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Пијана верверичка лудува на снегот

ververicka

Последни вести

Со своето необично однесување, аа верверичка го сврте вниманието на еден случаен минувач, кој ја овековечил оваа смешна случка.

Се претпоставува дека ферментираните диви јаболки се причина за овие лудории во снегот.

Најчитани вести