среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 49

ВИДЕО: Пилатес вежба за тенка половина

Само една вежба ве дели од потенка половина...

1-zdrava-i-brza-dieta-za-slabeenje-bez-napor-www.kafepauza.mk_

Поврзани вести

Само една вежба ве дели од потенка половина…

Тенката половина е најзначајна во летните месеци кога се носи сиромашна и кратка облека или пак излегуваме надвор во костими за капење. Еве една пилатес вежба што ќе ви помогне да добиете потенка половина:

Најчитани вести