петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Видео: По Марјан, и Столе од Кочани бара жена

Screenshot_3

Последни вести

Столе Пешев од Кочани е новото лице чие видео се појави на социјалните мрежи, а кој бара жена.

Тој е невработен, неженет и бара жена за брак, која по можност треба да има автомобил.

Како звучи целосниот оглас преку неговата видео порака, можете да слушнете на следното видео:

Најчитани вести