недела, 20 август 2017  |  Вести денес: 21

ВИДЕО: По сообраќајната несреќа дојде до тепачка – летаа браници и ретровизори

soobrakajka-rusija

Поврзани вести

Веќе се навикнавме на бизарни нешта од Русија, а најновиот инцидент се случи на улиците на Москва.

Откако еден од возачите го игнорираше знакот „стоп“ дојде до сообраќајна несреќа кога удрил во возило за достава. Бесните доставувачи решија нештата да ги земат во свои раце, па излетаа од автомобилот и почнаа физички да се пресметуваат.

Погледнете го видеото:

Најчитани вести