среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Видео: Побиен митот дека мажите се подобри возачи

ferari-1410278415-565015

Последни вести

Јасна е намерата, човекот сакаше да биде приметен кога излегуваше од паркингот. Полн гас и ете ти судар. Во секој случај овој маневр кој го изведе не е баш лесен, но човекот без коса во ферарито сепак го изведе.

За жал настрада паркиран автомобил.

Погледнете

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести