среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Под дејство на дрога копа гроб за себе

1

Последни вести

На оваа вознемирувачка видео снимка може да се види како едно момче од Флорида под дејство на нов вид дрога буквално не знае за себе. Тој не знае каде се наоѓа, не може да стои и се обидува со голи раце да ископа гроб за себе.

Дрогата се вика „Флока“ и моментално е достапна во тој дел од светот. За неа се вели дека е мешавина од опасни супстанци.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести